Salon Urody Bioderm to miejsce gdzie pasja do piękna przeplata się z najnowocześniejszymi technologiami. Istniejemy na rynku od 2005 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza przekłada się na wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Jesteśmy znani z kosmetologii na najwyższym poziomie potwierdzonej licznymi certyfikatami i nagrodami. Gwarantujemy Klientom satysfakcjonujące efekty, które są dla nas najwyższym priorytetem. Nasza filozofia to połączenie wysokiej jakości zabiegów oraz atrakcyjnych cen, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Systematycznie inwestujemy w nowoczesny sprzęt oraz stosujemy kosmetyki i preparaty renomowanych producentów, którzy cieszą się zaufaniem na całym świecie.

Dla zapewnienie najlepszych efektów zabiegowych pracujemy na najwyższej klasy laserach medycznych, posiadających certyfikaty FDA i CE, takich jak MOTUS AX oraz Laser Frakcyjny EMERGE, niezastąpionym termoliftingu ZAFFIRO, nowoczesnych i bezpiecznych urządzeniach jak ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE i Z-WAVE PRO oraz profesjonalnych i światowych preparatach kosmetycznych jak np. DERMAQUEST, DERMOMEDICA i BIODROGA. Specjalizujemy się w zabiegach laserowych, kosmetologii estetycznej, kosmetologii pielęgnacyjnej, modelowaniu ciała oraz makijażu permanentnym. Dodatkowo doświadczony personel profesjonalnie i z zaangażowaniem udziela porad kosmetycznych, pomaga dobrać pielęgnację domową i sprawia by każdy poczuł się wyjątkowo w Naszym salonie.

Zapewniamy profesjonalizm, doradztwo i serdeczną atmosferę, dzięki której nasze Klientki czują się komfortowo i szybko zaprzyjaźniają się z naszymi specjalistkami.