Małgorzata Krauze
Małgorzata KrauzeWłaściciel Salonu, kosmetolog

Małgorzata Krauze założycielka Salonu Urody Bioderm. Dyplomowany kosmetolog i wieloletni wykładowca Wyższej Szkoły Fizjoterapii magistra Andrzeja Czamary.

Już jako doświadczony kosmetolog w 2005 roku postanowiła stworzyć własny salon kosmetyczny, aby móc w nim wykorzystać zdobytą wcześniej wiedzę i doświadczenie. Dzięki uznaniu i zaufaniu klientów, nieprzerwanie od 30 lat świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi. Dba o najwyższy poziom świadczonych usług, aby każdy klient czuł się bezpiecznie i z zaufaniem oddał się w ręce specjalistów w naszym salonie. Pomimo ogromnej wiedzy i doświadczeniu wciąż pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w sympozjach, konferencjach, targach i szkoleniach kosmetycznych. Nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, technologii, perełek kosmetycznych, które rozszerzają wachlarz usług w naszym salonie. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii hi-tech i kosmetologii estetycznej.

Paulina Ziarko
Paulina Ziarko Kosmetolog

Paulina, Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Związana z branżą beauty już 7 lat.

Doświadczenie zawodowe z zakresu kosmetologii zdobywa pracując na najnowszych technologiach. Swoją wiedzę poszerza biorąc udział w licznych szkoleniach oraz śledząc nowości w dziedzinie kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących ciało przy wykorzystaniu topowego sprzętu w kształtowaniu sylwetki jakim jest Endermologia Alliance LPG. Posiada doświadczenie w laseroterapii, przy użyciu Motus AX szybko i bez boleśnie pozwoli pozbyć się zbędnego owłosienia. Wykonuje również zabieg z użyciem podczerwieni jakim jest termolifting Zaffiro, mezoterapii mikroigłowej czy peelingi chemiczne. Swoją przygodę z kosmetologią zaczęła od stylizacji paznokci. Z czasem zainspirowało to, do zgłębienia wiedzy z zakresu kosmetologii. Mimo wykonywanych na co dzień zabiegów przy użyciu urządzeń Hi-Tech, z przyjemnością wraca do stylizacji paznokci.

Magdalena Jaremek
Magdalena Jaremekmgr kosmetologii

Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu z tytułem magistra kosmetologii.

W swojej pracy ukierunkowuje się na zabiegi pielęgnacyjne i specjalistyczne twarzy. Potrafi umiejętnie dobrać zabieg do potrzeb skóry każdego klienta i dzięki temu zadbać o przebudowę i rewitalizację skóry. Posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego – Zaffiro czy mezoterapii nano i mikroigłowej. Specjalizuje się również w wykonywaniu epilacji laserowej Motusem AX, który usunie zbędne owłosienie oraz potrafi zadbać przy użyciu lasera frakcyjnego Emerge o odmłodzenie skóry. Chętnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach. Zawód kosmetologa od zawsze był jej pasją. Codziennie wykonuje swoją pracę z uśmiechem i zawsze daje z siebie 100%. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, ponieważ największą satysfakcję przynosi jej zadowolenie i spełnienie oczekiwań każdego z nich. Jej profesjonalizm gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. W pracy wyróżnia się dużą cierpliwością, starannością i precyzją. Oprócz zabiegów na twarz i ciało odpowiada za pielęgnację dłoni i stóp. Perfekcyjnie wykonany manicure czy pedicure to jej specjalność. Poza pracą lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.